Seçil Erzan Davasında Yeni Görüntüler! Dolarları Yanına Alıp Gülümsedi

Kamuoyunda ‘Fatih Terim Fonu’ olarak bilinen ve Türkiye’yi sarsan dolandırıcılık davasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Seçil Erzan’ın yüksek getiri vaadi ile futbolcular ve iş insanlarından topladığı paraların nereye gittiği araştırılmaya devam edilirken, davada yer alan isimlere ait yeni fotoğraflar ortaya çıktı.
Dosyaya giren yeni görüntülerde Seçil Erzan ve şüpheli Nazlı Can’ın dolar balyaları önünde gülerek poz verdiği görüldü.

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun özel haberine göre, dosyanın müştekilerinden biri olan iş insanı Ömer Kahraman, ifadesinde şu sözlere yer verdi:

“30 GÜNDE YÜZDE 30 GETİRİ SÖZÜ VERDİ”

“Hem beni telefonla arayarak hem de bizzat işletmeme gelerek bana yüksek getirisi olan bir fondan bahsetti. Şöyle ki; bu fonun yaklaşık 30-35 günlük bir vadesi olduğunu ve yüzde 20-30 arasında bir getirisinin olduğunu söyledi. Hatta Fatih Terim’in de bu fona yatırım yaptığını ayrıca birçok futbolcunun da bu fonda olduğunu, bu fona her isteyenin giremeyeceğini, arada boşluklar bulunduğu zaman değerli müşterileri dahil ettiğini söyledi.”

İKNA GÖRÜŞMELERİNİ KAYDETTİ

İfadeye göre, Seçil Erzan, iş insanını ikna etmek için çok sayıda görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Kahraman ise bu görüşmelerin ekran görüntüsünü kaydetti. Ekran kaydı alınan görüntülerden birinde Seçil Erzan’ın, iş insanı Ömer Kahraman’la görüştüğü görüldü. Söz konusu görüntüler de soruşturma dosyasına girdi.

DOLAR BALYALARI ÖNÜNDE GÜLEREK POZ VERDİLER

İş insanı Ömer Kahraman, Seçil Erzan’ın ikna etmesinin ardından önce 300 bin doları, Seçil Erzan’ın Levent şubesindeki odasında kendisine teslim ettiğini belirterek, “İki kere Nazlı Can isimli şahıs, Çorlu’daki işletmeme gelerek benden elden iki kez 400.000 ve 300.000 Dolar olmak üzere para teslim ettim. Ayrıca Seçil yine işletmeme gençten bir şahıs gönderdi; bu şahsın Nazlı Can’ın kardeşi Kerem olduğunu söyledi. Ben gönderdiği bu şahsın kimlik fotokopisini aldım bu gönderdiği kişiye de 200.000 Dolar parayı elden teslim ettim. Devam eden günlerde Nazlı Can bir kez daha işletmeme gelerek son kez 90.000 Dolar daha parayı benden elden teslim almıştır. Nazlı Can’a para verirken paraların ve Nazlı Can’ın içinde yer aldığı kareyi fotoğraflayarak Seçil’in telefonuna bu görseli yolladım” dedi.

Kahraman’ın çektiği fotoğraflarda parayı almaya gelen Nazlı Can’ın paralarla poz verdiği görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x