Pınar Altuğ, Mutlu Aile Tablosunun Altına Gelen Eleştiriye Ateş Püskürdü!

Ailesiyle tatile giden oyuncu Pınar Altuğ fotoğrafının altına gelen bazı yorumlara çok sinirlendi. Mutlu aile tablosunun altına gelen Filistin yorumuna sessiz kalamadı. ?

‘Çocuklar Duymasın’ dizisiyle hafızalarda yer edinen Pınar Altuğ aynı zamanda sosyal medyayı aktif kullanan sanatçılardan biri.

Toplumsal konulara hiçbir zaman duyarsız kalmayan Altuğ, sosyal medyayı aynı zamanda bu yönüyle de kullanıyor.

Sosyal medyada kendisine gelen eleştirel yorumlara ara ara cevap veren ünlü isim, 2008 yılından beri Yağmur Atacan’la mutlu evliliğini devam ettiriyor. Fakat zaman zaman aralarındaki yaş farkı nedeniyle sosyal medyada ayrılık iddiaları ortaya atılıyor.

Su adını verdikleri bir kızları olan çifte ayrılık soruları yöneltildiğinde ise söz konusu bu iddialardan artık yorulduklarını dile getirmişlerdi.

Son olarak da ailesiyle Londra’ya tatile giden Pınar Altuğ’un aile fotoğrafının altına Filistin yürüyüşleriyle alakalı bir eleştiri geldi.

Fotoğrafının altına gelen “Filistin yürüyüşleri vardı Türkiye’de kılınızı kıpırdatmadınız bari onlarla yürüyüşe katılsaydınız” yorumu Pınar Altuğ’u epey sinirlendirdi.

Takipçisinin yorumu?

Pınar Altuğ’un cevabı?

?

Siz Pınar Altuğ’un vermiş olduğu cevap hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x