Konya’da mide bulandıran olay… Swinger partilerine katılan muhtar 17 yaşındaki kızı istismar etti

Konya’da M.A. isimli 48 yaşındaki şahıs, birlikte yaşadığı mahalle muhtarı 54 yaşındaki M.M ile ‘swinger’ partilerine katıldığı ortaya çıktı. Şahsın, M.A’nın 17 yaşındaki kızı S.A.’ya 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu anlaşıldı. Şahsın cep telefonundan S.A. ile birlikte cinsel içerikli fotoğraf ve videolara rastlandı. Bu durum üzerine Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’na M.M.nin, S.A. adlı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu yönünde şikayette bulunuldu.

Başlatılan soruşturma kapsamında S.A.’nın ailesinin boşandığı, annesi M.A.’nın da muhtar M.M. ile birlikte yaşadığı belirlendi. Muhtar M.M. ve anne M.A. geçen pazar günü gözaltına alındı. Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, M.M.’nin el koyulan telefonundaki incelemede, S.A. ile birlikte cinsel içerikli fotoğraf ve videolara rastladı.

“ÇIPLAK FOTOĞRAFLARIMI ÇEKTİ”

S.A.’nın Çocuk İzleme Merkezi’nde alınan ifadesinde, şu an 17 yaşında olduğunu, M.M.’nin cinsel istismarlarının 14 yaşındayken başladığını, 3 yıldır da aralıklarla devam ettiğini söyledi. Küçük kız ifadesinde “Bana dokunmaya, okşamaya, soyup, çıplak fotoğraflarımı çekmeye ve ters ilişkide bulunmaya başladı.” dedi.

MUHTARDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI

S.A., M.M.’nin annesiyle resmi nikahı var mı bilmediğini belirterek, “Bize maddi ve manevi yardımları oldu. Anneme bu olayları hiç anlatmadım. M.M.’den şikayetçi değilim” dedi. Anne M.A. ise ifadesinde “M.M. ile yaklaşık 2018 yılında tanıştık. Ara sıra swinger partilerine katılıyorduk. Çekilen fotoğraflardan herhangi bir bilgim yok” dedi.

“İLGİSİNİN OLMAMASI İMKANSIZ”

Muhtar M.M. de ifadesinde fotoğrafları M.A.’nın çektiğini belirterek, “S.A. ile ilişki yaşadım. Onu öpüp, okşadığım doğrudur. Telefonumda çıkan fotoğrafların birçoğunu annesi çekti. Fotoğraflardan bilgisinin olmamasının imkanı yok” dedi. Muhtar M.M. ve anne M.A. tutuklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x